O nas
Pragniemy zaprosić Państwa do odpoczynku nad Bałtykiem. Proponujemy wynajem apartamentu w nowo wybudowanym nowoczesnym kompleksie GARDENIA, położonym w centrum miasteczka Międzywodzie.

Międzywodzie to kameralna, malowniczo położona miejscowość nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Kamieńskim, we wschodniej części wyspy Wolin. Otaczają ją piękne lasy sosnowo-świerkowe, co sprawia, że wyróżnia się wybitnymi walorami krajobrazowymi. Przyjeżdżając do Międzywodzia docenicie Państwo szeroką i piaszczystą plażę, wspaniały mikroklimat oraz trasy rowerowe i piesze. Specyficzne położenie sprawia, że woda w Bałtyku jest tu cieplejsza niż na innych polskich kąpieliskach. Miejscowość dysponuje rozwiniętą bazą rekreacyjną i rehabilitacyjną, funkcjonują tu liczne punkty gastronomiczne: restauracje, smażalnie, kawiarnie, dyskoteki, sklepy spożywcze, kioski oraz stoiska. Znajdziemy tu również placówkę pocztową i punkt apteczny. Latem działa w Międzywodziu niewielkie kino, dostępne są również wypożyczalnie pojazdów (skuterów, rowerów, gokartów). Zaledwie kilkanaście minut drogi dzieli Międzywodzie od letniej stolicy Bałtyku – Międzyzdrojów. Taka mała odległość pozwala na bezproblemowe korzystanie z atrakcji tego miasteczka, a zarazem sprawia, iż możemy wypoczywać w ciszy i spokoju. Około dziesięciu minut drogi od naszych nadmorskich apartamentów znajduje się pole golfowe Amber Baltic Golf Club oraz Woliński Park Narodowy z rezerwatem żubrów, który jest wspaniałym miejscem na spacery oraz wycieczki rowerowe. Również amatorzy wędkarstwa poczują się tutaj spełnieni. Okoliczne rzeki oraz akweny wodne idealnie nadają się na połowy ryb, a dodatkowo w pobliżu znajduje się baza rybacka, dzięki której możemy łowić na otwartym morzu.

By wypoczynek był udany mamy do zaoferowania całoroczne komfortowo wyposażony apartamenty:

Apartament Baltico to apartament o powierzchni 36 metrów. Jest to apartament przeznaczony dla 4 osób. Apartament mieści się na drugim piętrze budynku. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dużego 17 metrowego tarasu.

Apartament Baltico Tres to apartament o powierzchni 45 metrów. Jest to apartament przeznaczony dla 4 osób. Apartament mieści się na pierwszym piętrze budynku. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dużego 7 metrowego tarasu.

Apartament Baltico Cuatro to apartament o powierzchni 45 metrów. Jest to apartament przeznaczony dla 4 osób. Apartament mieści się na drugim piętrze budynku. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dużego 7 metrowego tarasu.

Apartamenty usytuowane są w odległości ok. 200 m od morza.
Do dyspozycji mieszkańców jest ogrodzony plac zabaw dla dzieci (huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica).
W trosce o bezpieczeństwo obiekty są całodobowo monitorowane.

Apartamenty wynajmujemy na min 7 dni, w systemie od soboty do soboty.
Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 11:00.
Przy pobycie powyżej 14 dni oraz dla stałych klientów, zniżka w wysokości 10%.
Do ceny pobytu należy doliczyć jednorazowo 180 zł za końcowe sprzątanie apartamentu. Opłaty nie pobiera się w przypadku pobytu dłuższego niż 7 dni.
Opłata rezerwacyjna wynosi 20% od całej sumy pobytu i jest pobierana w dniu rezerwacji po wcześniejszym podpisaniu umowy.
Wyżej wymieniona kwota płatna jest przelewem i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.
W apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia!

Czekamy na Państwa w sezonie letnim jak i poza nim. Jesteśmy pewni, że w niepowtarzalnej nadmorskiej lokalizacji, wśród zieleni, doświadczą Państwo wielu niezapomnianych chwil.